×

Monitoring serverů

Měření z kontrolních bodů v ČR i po světě

Kontrola dostupnosti a rychlosti Vašich WWW stránek probíhá z naších více jak 40 měřících bodů po světě, z toho pulka je umístěna v České Republice.
Díky velkému pokrytí od různých poskytovatelů máte dokonalý přehled zdali je Váš web přístupný pro Vaše uživatele a Vy se můžete v klidu věnovat svému podnikáte.
V případě problému Vás na to upozorníme jako první pomocí emailu, sms, jabberu, hipchatu, slacku, ... nebo Vám i zavoláme.


Typy měření, které umíme pro Vás monitorovat

Web Webové stránky s protokolem HTTP(s)
Ping Zjištění odezvy Vaší infrastruktury
Socket Zjistíme zadali na daném portu a ip Vaše aplikace poslouchá
Trasa Zjistíme případný problém na cestě k Vašemu serveru
Email Otestujeme zdali Vám Vaše emaily doručují v požadovavém čase.


Poskytovaná data pro Web testy:

Ve společnosti Česká pojišťovna mám na starosti online kampaně, jak výkonnostní, tak brandové. V kooperaci s kolegy pak také správu webu a IT vývoj. Iniciační jednání proběhla začátkem dubna, již od konce čtvrtého měsíce monitorovací nástroj SiUX aktivně používáme. Za sebe mohu prohlásit, že nám nástroj vícekrát pomohl především zachránit možné negativní konotace, především v důsledku nedostupnosti www stránek. Díky SiUXu se nám operativně daří řešit problémy s vysokou prioritou k opravě na IT a předejít tak zbytečnému plýtvání již nakoupených médií. V neposlední řadě se nám podařilo odhalit skryté vady a problémy na serverech, které způsobovaly větší než přijatelnou odezvu.

--- Marek Pavlík, Marketingový specialista ---Monitoring serverů

Měření z kontrolních bodů v ČR i po světě


Monitoring uživatelů

Měření od skutečných uživatelů


Testování www aplikací

Automatické testy v prohlížečích


Video monitoring

Měření stavu video přehrávače