×

Proč monitoring serverů?

Proč je systém SiUX užitečným pomocníkem?

Vyplatí se nám do monitoringu serverů investovat? Co nám to přinese? A je vůbec měření dostupnosti tak důležité?

Pokud o těchto otázkách uvažujete, je to jenom dobře. A budeme rádi, když na své otázky získáte odpověď. Několik argumentů, proč o měření dostupnosti alespoň uvažovat, najdete i na této stránce.

Mějte svůj web pod kontrolou

Žádný web nefunguje jako perpetuum mobile. Podobně jako vaše auto potřebuje pravidelné kontroly a údržbu, potřebují i vaše stránky důkladnou péči.

Monitoring serverů se systémem SiUX vám zaručí, že vaše stránky, ale také e-mailové a další síťové služby budou dostupné a budou fungovat tak, jak mají.

Ztrátu až 1.6 miliard dolarů za rok může zapříčinit zpomalení načítání stránky o 1s.

Amazon

--- více o studii rychlosti načítání www stránek ---

Nezavírejte návštěvníkům dveře před nosem

Konkurence na světovém i českém internetu se stále zostřuje, a řada firem proto vynakládá mnoho času i prostředků, aby na svůj web přilákaly návštěvníky. K čemu však jsou investice do zvýšení návštěvnosti, když je internetový server několik hodin mimo provoz?

Systém SiUX zaručí, že investice do rozvoje a zvyšování návštěvnosti vašich webových stránek budou skutečně efektivní a přinesou vám maximální zisk. Návštěvníky navíc ušetříte frustrujících zážitků spojených s nedostupností vašich stránek.

Důvěřují nám

Zaručený přístup odkudkoli

Funguje připojení k vašim stránkám naprosto dokonale z vašeho domácího i pracovního počítače? To je vynikající. Ale jak je to s návštěvníky z jiných koutů republiky, či dokonce z ciziny? Nebo s návštěvníky, kteří využívají jiný typ připojení?

Díky deseti měřicím bodům systému SiUX máte jistotu, že jsou vaše stránky dostupné ze všech typů připojení, ze všech oblastí České republiky, ale také z ciziny.


Ve společnosti Česká pojišťovna mám na starosti online kampaně, jak výkonnostní, tak brandové. V kooperaci s kolegy pak také správu webu a IT vývoj. Iniciační jednání proběhla začátkem dubna, již od konce čtvrtého měsíce monitorovací nástroj SiUX aktivně používáme. Za sebe mohu prohlásit, že nám nástroj vícekrát pomohl především zachránit možné negativní konotace, především v důsledku nedostupnosti www stránek. Díky SiUXu se nám operativně daří řešit problémy s vysokou prioritou k opravě na IT a předejít tak zbytečnému plýtvání již nakoupených médií. V neposlední řadě se nám podařilo odhalit skryté vady a problémy na serverech, které způsobovaly větší než přijatelnou odezvu.

--- Marek Pavlík, Marketingový specialista ---