×

Reference

Naším nejlepším doporučením jsou jména našich klientů

Přednosti systému SiUX využívá celá řada významných společností a internetových projektů v ČR i v zahraničí. Patří mezi ně populární vyhledávače, internetové obchody i zpravodajské servery.


Důvěřují nám

Ve společnosti Česká pojišťovna mám na starosti online kampaně, jak výkonnostní, tak brandové. V kooperaci s kolegy pak také správu webu a IT vývoj. Iniciační jednání proběhla začátkem dubna, již od konce čtvrtého měsíce monitorovací nástroj SiUX aktivně používáme. Za sebe mohu prohlásit, že nám nástroj vícekrát pomohl především zachránit možné negativní konotace, především v důsledku nedostupnosti www stránek. Díky SiUXu se nám operativně daří řešit problémy s vysokou prioritou k opravě na IT a předejít tak zbytečnému plýtvání již nakoupených médií. V neposlední řadě se nám podařilo odhalit skryté vady a problémy na serverech, které způsobovaly větší než přijatelnou odezvu.

--- Marek Pavlík, Marketingový specialista ---Monitoring od SiUXu nám pomáhá udržet přehled nad dostupností služeb pro naše zákazníky a zároveň si hlídat náš náskok, který máme proti konkurenci. Zároveň nám podrobné analytické výstupy umožňují rychlejší vývoj a zkvalitňování našich služeb.

--- Petr Chlumský, IT ředitel ---Bez SiUXu si provoz internetového serveru již nedokáži ani představit. Odhalí i skryté problémy, které by se jinak projevily až například při dvojnásobné zátěži. Pokud nepípají SMS na mobilu je zde jistota, že servery jsou v pořádku a vše běží jak má

--- Radim Smička, majitel Bazoš.cz ---